Взаємодія з суспільством

Клінінгова компанія «ДЕН», реалізовуючи свою політику корпоративної соціальної відповідальності, займається не тільки вирішенням внутрішніх питань, а й бере активну участь у громадському житті. Компанія намагається бути в курсі актуальних проблем сучасного суспільства і націлює свою діяльність на їх подолання. Особливістю суспільної діяльності компанії «ДЕН» є системний підхід. Ми не беремося вирішувати проблеми індивідуально, наші зусилля орієнтовані на комплексне і перспективне рішення проблеми.

  ДЕН ставить перед собою конкретні завдання, вирішення яких приносить реальний ефективний результат. Наприклад, співпрацюючи з Благодійним фондом допомоги онкохворим дітям «КРАБ» і фондом «Крона», ДЕН долучився до вирішення гострої соціальної проблеми — дитячої онкології. Компанія спрямовує фінансові та матеріальні кошти (професійне клінінгове обладнання) на різнобічну підтримку дитячого відділення Національного інституту раку. До того ж компанія займається інформуванням суспільства про питання дитячої онкології та закликає своїх ділових партнерів приєднатися до своїх соціальних ініціатив.

Таким чином ДЕН безперервно залучений в процес боротьби з цією проблемою, не просто надаючи разову допомогу певним людям або організаціям, а системно взаємодіючи з різними групами стейкхолдерів.

На загальному рівні компанія бере на себе місію спрямовувати матеріальні та нематеріальні ресурси на реалізацію низки соціальних програм, які пропагують не тільки здоровий спосіб життя, але й сприяють встановленню дружніх партнерських відносин.