Миття вікон, вітрин, фасадів

Офіс компанії та її імідж починаються з фасаду будівлі, в якій вона розташовується. Наша компанія володіє великим досвідом в організації робіт з миття вікон. Завдяки чіткій організації процесу всі роботи по миттю вікон виконуються швидко та якісно.

Миття вікон здійснюють фахівці, що пройшли спеціальну підготовку і застосовують спеціальні миючі засоби, обладнання, спорядження та інвентар. Для очищення важкодоступних місць або робіт з миття вікон на висоті залучаються промислові альпіністи або автопідйомники.

Залежно від конфігурації сучасних будівель, миття вікон, вітрин, фасадів можуть проводити тільки фахівці, що пройшли професійну підготовку і використовують спеціальні миючі засоби, обладнання, спорядження та інвентар відомих виробників.

Мийка вікон включає наступні етапи:

  • Підготовка та очищення скляних поверхонь. Якщо вікна сильно забруднені, для очищення застосовуються скребки, пади, хімічні засоби.
  • Мийка скла. За допомогою ворсового шкребка, на вікно наноситься хім. засіб. Миючий засіб відокремлює від вікна присутні на склі відкладення сажі і кіптяви, які механічно змішуються з водою і піною на поверхні.
  • Сушка. Миючий розчин видаляється з поверхні вікон за допомогою гумового скребка (згону), волога по краях скла видаляється протиральним матеріалом.

Мийка вікон, вітрин — це не просто видалення брудних розводів і слідів, а ретельне миття віконної рами і підвіконня спеціальними засобами, протирання віконної рами і підвіконня м’якими тканинами.

Миття фасаду. Ми здійснюємо миття будь-якого типу фасаду. Всі роботи проводяться із залученням промислових альпіністів. Мийка Вашого фасаду буде високоякісною та проведена в найкоротші терміни!

Наша компанія володіє всім необхідним обладнанням для здійснення робіт на висоті і у важкодоступних місцях. У роботі використовується тільки сертифікована хімія.