Миття фасадів державних, фінансових та медичних установ

В іміджі та репутації будь-якої установи чималу роль відіграє зовнішній вигляд будівлі, в якому вона розташовується. Державні, фінансові та медичні установи не є винятком. Щоб справляти позитивне враження на відвідувачів, гостей та клієнтів, потрібно постійно підтримувати охайний вигляд будівлі. Приміщення та фасад банку, клініки, лікарні, державної структури повинні виглядати привабливо.

Після будівельних чи ремонтних робіт будь-яка будівля виглядає красивою та охайною. Однак, вже через якийсь час вона вимагає додаткової чистки або мийки, адже фасад будівлі забруднюється від опадів і інших погодних явищ, пилу, щільного автомобільного руху та будівельних робіт. Джерел забруднень фасадів, насправді, безліч.

Простий і ефективний спосіб підтримки чистоти фасаду — регулярна мийка фасадів. Ідеальним варіантом є миття фасаду 2 рази на рік – восени та навесні. Ці роботи необхідно довіряти професіоналам. Клінінгова компанія «ДЕН» спеціалізується на мийці фасадів у Києві, а також надає послуги по всій території України. Потрібно розуміти, що не кожна клінінгова служба здатна взятися за таку роботу.

Для мийки фасаду необхідний кваліфікований персонал, який не просто володіє навичками виконання висотних робіт, але і має відповідні дозволи. Також потрібно спеціальне обладнання, зокрема, висотне: ліси, люльки, ліфти та ін. Для видалення деяких забруднень необхідні мийки високого тиску та інше професійне обладнання, спеціалізовані хімічні засоби. Набором усіх цих компонентів володіють тільки великі клінінгові компанії, з досвідом виконання мийки фасадів і висотних робіт.

Клінінгова компанія «ДЕН» має у своєму розпорядженні все необхідне для якісного надання послуги мийки фасадів державних, фінансових та медичних приміщень. Наші фахівці проведуть безкоштовну оцінку вашої будівлі, зроблять заміри та проаналізують особливості та нюанси самого будинку та його оздоблювальних матеріалів. Після цього формується бригада промислових альпіністів — клінерів, підбирається техніка, інвентар та хімічні засоби. Роботу наші фахівці виконують у зручний для клієнта час.

Про чистоту ваших фасадів подбає клінінгова компанія «ДЕН». Довіряйте професіоналам!