Миття фасадів логістичних центрів і транспортних компаній

Будь-яке приміщення або будинок вимагає догляду. Зовнішній вигляд будівлі суттєво залежить від чистоти та охайності фасаду, прилеглої території та паркінгу. Більше того, фасад комерційної організації говорить про її успішність без слів. Тому необхідно з певною періодичністю проводити мийку фасадів. Фасади логістичних комплексів, транспортних компаній і приміщень (вокзали, станції та ін.) вимагають систематичного прибирання.

Миття фасадів — складна процедура, особливо, якщо висота об’єкта перевищує десятки метрів. Звичайно, реалізувати такі роботи самостійно або силами співробітників неможливо. Для реалізації мийки фасадів краще звернутися в профільну компанію, в штаті якої є промислові альпіністи-клінери з відповідним досвідом роботи. Клінінгова компанія «ДЕН» надає послуги миття фасадів усіх видів приміщень, у тому числі, логістичних комплексів і транспортних об’єктів.

Процес організації мийки фасадів включає цілий комплекс заходів. Спершу наші менеджери оглядають об’єкт і визначають обсяг робіт, аналізують матеріали оздоблення і архітектурні особливості будівлі. Після цього формується команда фахівців, яка проводитиме мийку фасаду окремої установи. Паралельно підбирається необхідна техніка та конструкції для мийки.

Миття фасадів найчастіше — висотна послуга, тому необхідні спеціальні конструкції для мийки на висоті. Це можуть бути ліси, пересувні драбини, підвісні люльки, ліфти та інше (для різних об’єктів підбираються різне устаткування). Крім того, якщо на фасаді є кіптява, цвіль, грибок, залишки будівельних матеріалів або природних опадів, то потрібно підібрати спеціальні очисні засоби, інвентар і, можливо, переносні мийки високого тиску.

Різні поверхні будівлі також можна покривати захисним шаром або водо- і грязевідштовхуючим (для скляних поверхонь) покриттям. Ця процедура допоможе фасаду довше залишатися чистим і захистить його від пошкоджень. Таким чином, захищаючи фасад будівлі, ви продовжуєте термін його служби та зменшуєте ризики його несподіваного ремонту. Фахівці клінінгової компанії «ДЕН» вкажуть вам на проблемні ділянки фасаду для своєчасного запобігання наслідків псування або протікання покриттів.

Чисті та охайні вокзали, станції і потяги тільки порадують гостей і мандрівників. А охайні складські приміщення і логістичні центри будуть надійним місцем для зберігання будь-якої продукції, викликаючи тим самим довіру у клієнтів і партнерів. Ви сміливо можете довірити турботу про ваші фасади клінінговій компанії «ДЕН», яка вже багато років надає цю послугу своїм клієнтам по всій території України.

Клінінгова компанія «ДЕН» — ваш гарант чистоти!