Миття фасадів промислових приміщень

Зовнішній вигляд будівлі вимагає уваги і догляду не менше, ніж внутрішні приміщення та прилегла територія. Трапляється, що відносно приміщень промислового призначення миття фасадів вважається недоречним, оскільки головне завдання в їх експлуатації – ефективне виробництво. Але не варто забувати, що багато підприємств знаходяться в межах міста, а постійне забруднення фасаду будівлі в процесі виробництва та під впливом факторів навколишнього середовища може призвести навіть до руйнування самої конструкції. Тому власникам і керівникам промислових підприємств необхідно усвідомлювати важливість прибирання фасадів підприємств.

Організувати такий вид прибирання самостійно фактично неможливо. Більшість підприємств — це високі будівлі і конструкції зі складним доступом і різним оздобленням поверхонь стін виробництва. Тому для реалізації цієї роботи краще замовити відповідну послугу у спеціалізованого підприємства — клінінгової компанії.

Головною особливістю роботи професійної клінінгової компанії є наявність кваліфікованих фахівців. Висотні роботи та промисловий альпінізм — це особливий вид послуг, право надавати які має тільки кваліфікований персонал з відповідними дозволами. А якщо висота фасаду, який потрібно помити, перевищує кілька метрів, то прибиранням можуть займатися тільки промислові альпіністи — клінери. Крім того, необхідні спеціальні конструкції, техніка та інвентар, за допомогою яких буде відбуватися прибирання.

Перед початком виконання робіт, фахівці проаналізують наявні поверхні та специфіку роботи і підберуть комплекс засобів, які можна використовувати в мийці фасадів (на деяких виробництвах не можна використовувати певний перелік хімічних засобів), а також захисні засоби, які вбережуть поверхні фасадів від забруднень на тривалий час.

Клінінгова компанія «ДЕН» спеціалізується на комплексному прибиранні промислових приміщень, тому серед наших послуг є послуга миття фасадів промислових підприємств. З метою якісного виконання замовлень, в компанії працює спеціалізований персонал, в наявності є вся необхідна техніка, інвентар, конструкції для виконання висотних робіт. Ми надаємо ці послуги клієнтам по всій території України і гарантуємо Вам високу якість і професіоналізм в реалізації.

Звертайтеся в клінінгову компанію «ДЕН», і наші фахівці перетворять фасад вашого будинку в еталон чистоти!