Миття фасадів торгових мереж, бізнес центрів і офісів

Усім відоме прислів’я говорить, що «перше враження не можна створити двічі». І це справедливо не тільки стосовно людей. Перше візуальне враження дуже важливе, коли мова йде про бізнес. Офіс підприємства повинен виглядати привабливо не тільки всередині, а й зовні. Особливо, якщо мова йде про мережі супермаркетів, торгові центри, офіси і бізнес центри.

Миття фасаду торгових приміщень (супермаркетів, мереж магазинів, торгових центрів) особливо актуальне навесні і восени — це місця, де продаються продукти харчування, одяг, техніка, меблі та ін. Однак, у будівлі, яка має неохайний вигляд, не тільки не хочеться нічого купувати, клієнту неприємно навіть заходити всередину. Тому, швидше за все, якщо фасад будівлі недоглянутий і брудний, клієнти почнуть проходити повз такий торговельного центру або магазину. До того ж, негативні емоції, спричинені брудним фасадом, будуть підсвідомо переноситись на весь комплекс орендарів, які працюють у цій будівлі.

Якщо ж мова йде про бізнес центри й офіси, то чистота фасаду офісної будівлі – це, в першу чергу, відображення іміджу та статусу компанії. Побудувати або орендувати гарне приміщення або цілу будівлю — це всього лише половина успіху. Важливо підтримувати фасад та внутрішні приміщення в чистоті, щоб вони завжди гарно виглядали. Особливо це актуально для будівель, більша частина поверхні яких — вікна. Забудова скляними висотними будинками та офісними центрами – головна тенденція сучасних великих міст. Звичайно ж, скляні фасади вимагають регулярного догляду, щоб продовжувати захоплювати перехожих своїм зовнішнім виглядом.

Миття фасадів клінінговою компанією «ДЕН» проводиться виключно силами фахівців — промислових альпіністів-клінерів, тому що виконання робіт на висоті понад 3-и метри вважається висотними роботами і вимагає спеціального дозволу. Однак, не всі клінінгові компанії надають послуги з миття фасадів, адже для цього потрібен кваліфікований персонал, який має відповідні дозволи на виконання робіт; спеціальне обладнання; інвентар; засоби для миття та захисні покриття. Тому послуга миття фасадів, особливо висотних будівель, вважається спеціалізованою, надавати яку здатні лише професійні клінінгові компанії.

Клінінгова компанія «ДЕН» вже багато років займається наданням послуг з миття фасадів бізнес центрів, торгових центрів, офісів, магазинів та інших будівель по всій території України. Для цього в нашому арсеналі є все необхідне, а головне — кваліфікований персонал. За бажанням клієнта, після миття фасаду на засклену поверхню наносяться спеціальні засоби, які захищатимуть її від забруднень, щоб перший же дощ після чистки фасаду не зіпсував його зовнішній вигляд.

Звертайтеся до компанії «ДЕН» і наші фахівці забезпечать вашій будівлі чистий фасад!