Хімчистка та інші разові роботи для торгових мереж, бізнес центрів і офісів

Торговельні мережі, бізнес центри та офісні приміщення — це місця, які пропускають дуже великі потоки людей: це може бути власний персонал, клієнти та відвідувачі. Особливість таких приміщень полягає у тому, що вони повинні бути затишними та комфортними, особливо це стосується офісних приміщень, де співробітники проводять дуже багато часу.

Простий і ефективний спосіб зробити приміщення затишнішим — використовувати текстильні оздоблювальні матеріали, м’які меблі, килимові покриття, плитку, шпалери, штори та інші елементи декору. Але використання таких матеріалів у нежитлових приміщеннях вимагає регулярного та грамотного прибирання. Забруднення різних видів періодично потребують особливого набору послуг з прибирання.

Наприклад, це може бути хімчистка підлогових покриттів або меблів. В офісах і бізнес центрах через велику кількість людей такі поверхні, як ковролін або обивка меблів дуже швидко забруднюються, тому необхідно систематично проводити хімчистку. Цей вид прибирання проводити самостійно досить ризиковано, адже у такому прибиранні використовуються спеціальні хімічні засоби, користуватися якими необхідно вміти. Тому за послугою хімчистки краще звернутися до професійної клінінгової компанії, співробітники якої володіють знаннями та навичками надання цієї послуги. Фахівці клінінгової компанії «ДЕН» надають широкий спектр послуг, серед яких і професійна хімічна чистка меблів та ковроліну.

Також не варто забувати про те, що для підтримки чистоти у торгових приміщеннях, бізнес центрах і офісах, необхідні й інші разові послуги. Серед них:

  • чистка жалюзі;
  • чистка опалювальних і вентиляційних труб;
  • мийка, чистка лінолеуму та нанесення на поверхню захисного шару;
  • догляд за мармуром — чистка та шліфовка;
  • видалення плям та ін.

Перелік послуг, які клінінгова компанія «ДЕН» може надавати, не вичерпується вище згаданими. Набір послуг підбирається індивідуально для кожного клієнта, залежно від роду забруднень і типу поверхні.

Вартість послуги хімчистки та інших разових робіт:

— Хімчистка ковроліну — 7,0 гривень м2;

— Хімчистка диванів (шкіра) — 100,0 гривень п.м .;

— Хімчистка диванів (текстиль) — 80,0 гривень п.м .;

— Хімчистка крісел (текстиль) — 60,0 гривень шт .;

— Хімчистка крісел (шкіра) — 80,0 гривень шт;

— Хімчистка офісних стільців і крісел — 30,0 гривень шт;

— Хімчистка тканинних жалюзі — 35,0 гривень м2;

— Хімчистка плитки, мармуру та граніту — 8,0 гривень м2;

— Нанесення захисних покриттів — 15,0 гривень м2;

— Мийка лінолеуму, паркету, таркету — 7,0 гривень м2.

Залежно від рівня складності здійснення клінінгових робіт, а також від розмірів площі, що прибирається ціна на послугу може змінюватися.

Забезпечення чистоти, порядку і комфорту в торгових, офісних і бізнес центрах — це відповідальна і непроста робота, яку краще довірити професіоналам. Клінінгова компанія «ДЕН» здатна стати вашим надійним партнером, прийнявши на себе відповідальність за організацію чистоти. Довірте прибирання фахівцям, і ваші співробітники, клієнти та відвідувачі завжди будуть раді приходити до вас.