Хімчистка та інші разові роботи в логістичних комплексах і транспортних підприємствах

Разові клінінгові послуги — це гарне доповнення до щоденного прибирання та альтернатива генеральному прибиранню. Іноді трапляються несподівані ситуації, після яких потрібне прибирання; певні поверхні (витяжки, система опалення та кондиціонування, жиро вловлювачі і т.д.) забруднюються швидше за інші, а комплекс регулярного щоденного прибирання не передбачає подібних послуг. У такому випадку зручно і вигідно боротися за чистоту на локальному рівні.

Разові роботи з прибирання допоможуть впоратися з такими проблемами, як забруднення меблів і килимових покриттів, кіптява і наліт на вентиляційних трубах та інших поверхнях, плями, що важко виводяться на твердих підлогових покриттів (лінолеум, ламінат, паркет, плитка, камінь та ін.), забруднення жалюзі і карнизів, забруднення у важкодоступних місцях.

У логістичних комплексах причиною забруднень можуть стати товари, які зберігаються у складських приміщеннях, постійне переміщення вантажного транспорту і персоналу, технічні особливості будівлі. Транспортні засоби, вокзали та станції також дуже схильні до забруднень від потоку пасажирів, машин, опадів і інших чинників.

Для вирішення всіх цих проблем існують різноманітні разові клінінгові послуги, здатні ефективно впоратися з кожним із видів забруднень. Клінінгова компанія «ДЕН» надає цілий ряд разових послуг для логістичних центрів, складських приміщень, транспортних засобів та об’єктів, серед них:

  • мийка, чистка, шліфування та полірування підлогових покриттів;
  • видалення цвілі, грибка, жиру і кіптяви;
  • чистка різних поверхонь від нальоту;
  • санітарні роботи: дезінфекція, дезінсекція, дератизація;
  • хімічна чистка меблів і килимових покриттів;
  • чистка жалюзі і карнизів та ін.

Відповідно до запитів клієнта, ми підбираємо послугу індивідуально: наші менеджери приїжджають на об’єкт, проводять оцінку майбутніх робіт, визначають специфіку приміщення і поверхонь, які належить очищувати. Після цього мобільна бригада фахівців надає клієнтові послуги. Всі роботи ми виконуємо у зручний для клієнта час. Особливо це важливо при прибиранні транспортних засобів (потягів, вагонів метро, автобусів), які більшу частину часу перебувають у дорозі, тому деякі роботи доводиться проводити оперативно і в будь-який час доби.

Вартість послуги хімчистки та інших разових робіт:

— Хімчистка ковроліну — 7,0 гривень м2;

— Хімчистка диванів (шкіра) — 100,0 гривень п.м .;

— Хімчистка диванів (текстиль) — 80,0 гривень п.м .;

— Хімчистка крісел (текстиль) — 60,0 гривень шт .;

— Хімчистка крісел (шкіра) — 80,0 гривень шт;

— Хімчистка офісних стільців і крісел — 30,0 гривень шт;

— Хімчистка тканинних жалюзі — 35,0 гривень м2;

— Хімчистка плитки, мармуру та граніту — 8,0 гривень м2;

— Нанесення захисних покриттів — 15,0 гривень м2;

— Мийка лінолеуму, паркету, таркету — 7,0 гривень м2.

Залежно від рівня складності здійснення клінінгових робіт, а також від розмірів площі, що прибирається ціна на послугу може змінюватися.

Звертайтеся до нашої компанії, і ми швидко, якісно та професійно виконаємо будь-яке ваше замовлення. Клінінгова компанія «ДЕН» — ваш надійний партнер чистоти!