Хімчистка та інші спеціальні роботи на промислових підприємствах

Промислові та виробничі підприємства — це комплекс будівель і конструкцій, необхідних для виробництва чи складування певної продукції. Кожне виробництво має свою специфіку та особливості. Тому, окрім генерального або щоденного прибирання на промислових підприємствах, періодично необхідно проводити певні специфічні роботи з прибирання, наприклад, хімчистку.

Так, в процесі виробництва можуть виділятися різні речовини, які можуть потрапляти на підлогу, на стіни або на стелю. Чим довше різні забруднення залишаються на різних поверхнях і конструкціях, тим складніше їх буде відчистити. Для цього, часом, недостатньо звичних способів збирання, які застосовуються у щоденному і генеральному прибиранні. Приміром, на виробництві може знадобитися хімчистка, яка дозволить усунути складні забруднення з різних поверхонь. Для кожного виду забруднень і в залежності від типу поверхні, потрібно використовувати певні хімічні засоби.

Але на промислових підприємствах існує ряд особливостей щодо використання хімічних засобів для виведення плям: на багатьох виробництвах у процесі виготовлення певної продукції приймають участь різні хімічні речовини, проходять хімічні реакції. Тому в хімчистці повинні використовуватися тільки ті засоби, які не будуть вступати в реакцію з речовинами на виробництві. Для цього потрібно знати специфіку промислового підприємства і орієнтуватися в хімічних засобах. Щоб хімчистка була безпечною і ефективною, таку роботу можуть і повинні виконувати виключно професіонали.

Крім послуг хімчистки на промислових підприємствах, можуть знадобитися й інші разові послуги прибирання. Це може бути мийка та чистка певних конструкцій та обладнання від жиру, плям, залишків сировини і т.д.

Ще однією популярною клінінговою послугою в промислових приміщеннях є чистка, шліфування і нанесення захисного шару на підлогові покриття. Підлога на виробництві піддається особливим навантаженням, тому, незважаючи на свою міцність і надійність, вона все одно зношується. Тому періодично можуть знадобитися послуги з «оновлення» підлогового покриття без його заміни.

Перелік послуг професійного клінінгу, які можуть знадобитися на промисловому підприємстві, досить широкий. Все залежить від специфіки роботи підприємства і потреб клієнта.

Клінінгова компанія «ДЕН» надає широкий спектр послуг промислового клінінгу. Наші клієнти довіряють нам як комплексні, так і разові послуги. Наші фахівці мають досвід роботи на різних промислових підприємствах, тому вони відмінно орієнтуються в специфіці роботи в різних виробничих приміщеннях.

Вартість послуги хімчистки та інших разових робіт:

— Хімчистка ковроліну — 7,0 гривень м2;

— Хімчистка диванів (шкіра) — 100,0 гривень п.м .;

— Хімчистка диванів (текстиль) — 80,0 гривень п.м .;

— Хімчистка крісел (текстиль) — 60,0 гривень шт .;

— Хімчистка крісел (шкіра) — 80,0 гривень шт;

— Хімчистка офісних стільців і крісел — 30,0 гривень шт;

— Хімчистка тканинних жалюзі — 35,0 гривень м2;

— Хімчистка плитки, мармуру та граніту — 8,0 гривень м2;

— Нанесення захисних покриттів — 15,0 гривень м2;

— Мийка лінолеуму, паркету, таркету — 7,0 гривень м2.

Залежно від рівня складності здійснення клінінгових робіт, а також від розмірів площі, що прибирається ціна на послугу може змінюватися.

Чистота на виробництві — це необхідність! Довірте її клінінгової компанії «ДЕН».